Милена е добър човек и професионалист в работата си. Обърнах се към услугите ѝ, защото знаех, че мога да ѝ се доверя. Тя е изключително точна и коректна в поетите ангажименти.
Имах известно притеснение по отношение на визията, която имах в главата си, дали ще успея да я изкомуникирам, така че да ме разбере, но опасенията ми се оказаха напразни. Процесът, през който преминах като клиент в избора на дизайн е много добре структуриран, плавен и интуитивно те води към следващата стъпка. Благодарна съм, че дори когато исках нещо, което тя знаеше, че няма естетически да е добре, го онагледяваше, за да мога да се убедя, след което не веднъж се връщахме на предходния вариант. Обичам детайлите, фините и изпипани неща. В лицето на Она Дизайн открих такъв партньор.
Огромни благодарности Милена за прекрасния резултат, отношението и лекотата!

